Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
aktualizované: 20.04.2010 19:23:32 

Labrador Retriever

Súrodenci
*******

 Fox Nisus (Lord)

Dátum narodenia: 01.05.2004
Pohlavie:
pes
Výška:
Váha:
38-40 kg
Skúšky:
JSMP- II.cena,  ŠSVP-  III. cena,
ŠSVP- I.cena(CACT), KJSMP- I.cena(CACT, Klubový výťaz), NFTR- I.cena(neoficiálny víťaz)


Lorda som videl zatiaľ iba málo. Ale z rozprávania viem, že je to šikovný chlapík. Jeho majiteľka Stazka ho už odmalička vedie k poľovníctvu, čo ho ako správneho labradora baví. Má za sebou skúšky rôzneho druhu. Dokonca minulý rok sa za jeho úspešne vykonané KJSMP stal Klubovým víťazom. Tak som mu závidel:) Určite nie len ja, ale všetky psíky, ktoré sa boli pozrieť pri odovzdávaní cien. Podľa mňa je Lordík najlepším pracovným psom, akého som kedy videl. Budem mu držať pazúriky, nech sa mu ešte veľa pracovných skúšok podarí zvládnuť na výbornú.

 Fany Nisus (Sendy)
 

Dátum narodenia: 01.05.2004
Pohlavie: fena
Výška: 56 cm
Váha: 37 kg


So Sendy som sa spoznal ako s mojim prvým súrodencom. Stretli sme sa na klubovej dovolenke v roku 2005 a prvý deň naše paničky ani netušili, že sme príbuzní. Keďže som ja ani ona nikoho nepoznali, celú dovolenku sme trávili spolu. Bol to jeden úžasný týždeň plný srandy a dlhých prechádzok. No osobne si o Sendynke myslím, že to je veľká kočka a psíky sa za ňou musia otáčať jedna radosť:)

 Dena Nisus

tum narodenia: 28.02.2002

Pohlavie: fena

Výška: 53 cm

Váha: 32 kg

Denušku som zatiaľ nemal šancu spoznať. Počul som, že je veľmi priateľská a starostlivá maminka.Keď sa lúčila so svojimi šteniatkami, povedala si, že si aspoň jedno nechá a tak má teraz pri sebe malú Arinku. Dúfam, že sa s Deninkou niekedy stretnem. Moja panička mi vravela, že možno toto leto sa sňou stretnem. Tak sa už neviem dočkať:) 

 Gipsy Nisus (Džipsy)

Dátum narodenia:
06.06.2005
Pohlavie: fena
Výška: 55 cm
Váha: 28 kg
Skúšky: Canisterapeutické
Výstavy: premiéra bude teraz v Nitre:)


Gipsy je síce moja nevlastná sestra, ale ako správny pes, berem ju za vlastnú. Spoznal som ju minulý rok na klubovej dovolenke, kde som si našiel viac kamarátov. Mal som možnosť sa s ňou bližšie zoznámiť, tak prečo tú šancu nevyužiť, nie? Myslím, že ani jeden psík by nechcel prísť o takú príležitosť. Gypsinka je kľudá baba, ktorá má rada veľa ľudí okolo seba a zbožňuje detičky. Za ten čas čo sme boli spolu, neustále sme sa kúpali v jazere a lovili z neho aporty. Bola to véééélikááánska zábava a som rád, že sme týchto pár dní spolu takto prežili...

TOPlist
 Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok